Techninis aprašymas

Tarandės 24C, Vilnius

Pastato energetinė klasė

A+

Pamatai

·        CFA poliniai-gelžbetoniniai.

Sienos

·        Pastato 1 a. ir 2 a. laikančios sienos – silikatinių blokelių, sienos tinkuojamos gipsiniu tinku.

Fasadai

·        Pastato išorės sienos apšiltintos neoporu/putu polistirolu  tinkuotos, dažoma pagal projektą, su termiškai apdorotos medienos intarpais pagal projektą.

Stogas

·        Stogo denginys – surenkamos gelžbetonio plokštės, galimi monolitiniai ruožai.

·        Sutapdintas (dviejų sluoksnių bituminė danga), apšiltintas putų polistirolu ir akmens vata, lietaus nuvedimo sistema vidinė, įlajos šildomos.

·        Visi parapetai apšiltinti, hidroizoliuoti, apskardinti.

Perdangos ir grindys

·        Tarpaukštinės perdangos iš surenkamų gelžbetonio plokščių, įrengiant garso ir šilumos izoliacinius sluoksnius, visame plote įrengtas betoninis išlyginamasis pagrindas.

Pertvaros

·        Tarp butų pertvaros susideda iš 200 mm silikatinių blokelių, tinkuotos.

·        Atitinka C akustinę komforto klasę.

·        Patalpos viduje formuojamos san. mazgų atitvarinės sienos iš silikatinių mūro blokelių.

Lubos

·        Surenkamos gelžbetonio plokštės, galimi monolitiniai ruožai, netinkuojamos.

Langai

·        Plastikinio profilio langai, trijų stiklų paketas su selektyviniu stiklu. Montuojami su specialia garo izoliacine plėvele iš vidaus ir vėjo izoliacine plėvele iš lauko, užtikrinant puikų sandarumą bei ilgaamžiškumą.

·        Vidinės palangės – neįrengiamos. Išorinės palangės – skardinės.

Durys

·        Įėjimo į butus durys „šarvo“ tipo – tinkančios lauko sąlygoms

Laiptai

·        Patekimui į 2 a. įrengiami monolitiniai laiptai

Terasos

·        1 a. terasos iš medžio kompozito terasinių lentų, atitvaros tarp terasų daiktadėžėmis iš degtos medienos/augalai.

Stoginės ir sandėliukai

·        Prie pastato šonų įrengiamos atviros stoginės automobilių parkavimui su sandėliukais. Stoginės įrengiamos iš metalo k-jų, šoniniai fasadai montuojami iš degtos medienos, taip pat ir sandėliukų fasadinė pusė. Stogo danga įrengiama iš klasikinio metalinio profilio, padengto matine pilka spalva. Grindys stoginėse įrengiamos iš betoninių trinkelių, kaip ir visos teritorijos kelio danga.

Parkavimas

·        Kiekvienam butui skirtos dvi parkavimo vietos – viena iš įėjimo pusės ir viena  pastogėje.

KOMUNIKACIJOS

Šildymas

·        Šildymas dujiniais katilais kiekvienam bute.

·        Butuose (san. mazge taip pat) įrengiamas grindinis šildymas.  Montuojamos atskiros virštinkinės kolektorinės spintos pirmame ir antrame aukštuose. Kolektoriaus spintoje atvedamas el. maitinimas, įrengiamas kolektorius, automatiniai nuorintojai, išleidėjai, uždaromoji armatūra.

·        Automatinės pavaros, pavarų valdymo blokas bei termostatai skirti reguliuoti kiekvieną kambarį atskirai – neįrengiami.

·        Pastatomas bei prijungiamas dujinis katilas, už katilo paleidimą/derinimą Pirkėjas moka papildomai.

Vandentiekis/nuotekos

·        Buitinės kanalizacijos stovai įrengiami iš garsą izoliuojančių vamzdžių. Nuotekų vamzdžiai privedami iki projekte numatomų san. prietaisų san. mazge ir virtuvės zonoje. Nuotekų išvadai, įskaitant kondensato nuvedimui, iškilę virš grindų lygio, į sieną nemontuojami.

·        Patalpose įrengiami šalto ir karšto vandentiekio vamzdynai. Vamzdžiai su aklėmis arba užžiedinti pagal projektą privedami iki projekte numatomų san. prietaisų san. mazge ir virtuvės zonoje – į sieną nemontuojami.

·        Santechniniai prietaisai ir prietaisinės alkūnės nestatomi. Vamzdynų pajungimą prie prietaisų atlieka Pirkėjas.

·        Karštą vandenį ruošia dujinis katilas su  momentiniu   vandens pašildymu kiekviename bute individualiai, vandens šildytuvas nestatomas.

·        Atvedamas šaltas vanduo laistymui į terasos pusę.

Vėdinimas ir rekuperacinė sistema

·        Oro paėmimas numatytas fasade, kurį iki projektinės rekuperatoriaus vietos įrengia Pardavėjas.

·        Pardavėjas įrengia buto oro išmetimo vamzdį nuo šachtos iki projektinės rekuperatoriaus vietos.

·        Rekuperatorių, modelis Komfovent Domekt R250F, Nef.: 80 %, el. variklio N = 0,53 Wh/m³, nusiperka ir įsirengia Pirkėjas.

·        Buto vidaus vėdinimo vamzdynus įsigyja ir įsirengia Pirkėjas.

·        Gartraukiui (įsirengia Pirkėjas) numatomas atskiras kanalas išmetimui.

Elektros tinklai

·        Patalpos viduje įrengiamas elektros skydelis (įvadas 11 kW) su keturiais automatais ir nuotėkių rele. Patalpoje sumontuojamas vienas elektros lizdas, elektros lizdas dujiniam katilui, vienas šviesos šaltinis ir vienas jungiklis.

·        Terasose įrengiamas šviestuvas ir lauko rozetė.

·        Buto vidaus elektros instaliacija neįrengiama.

Silpnosios srovės/saugumas

·        Butuose atvedamas interneto įvado vamzdelis. Nuo šios vietos vamzdeliai silpnųjų srovių kabeliams neįrengiami. Pajungimo darbus po abonentinės sutarties pasirašymo atlieka paslaugos tiekėjas.

·        Butuose numatomi autonominiai gaisriniai davikliai (prie lubų davikliai nemontuojami, perduodami Pirkėjui buto perdavimo metu).

STOGINĖ, SANDĖLIUKAI, APLINKA

Aplinka

·        Pėsčiųjų takai, bendrose erdvėse – betoninės trinkelės.

·        Įrengiama veja, vaikų žaidimų aikštelės.

·        Teritorija apšviesta.

·        Teritorija apželdinta pagal projektą.

·        Numatytas teritorijos aptvėrimas tinkline/segmentine tvora.

Sandėliukai ir stoginė

·        Įrengiami iš lengvų konstrukcijų.

·        Vidinė apdaila OSB plokštė.

·        Šviesos judesio daviklis stoginėje.

·        Stoginė atviro tipo.

·        Stoginės išorinė apdaila daroma iš degtos medienos.

·        Stogas lengvas, profiliuota metalo skarda.

NAUDINGA ŽINOTI

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos statybų įstatymu garantinius statinio statybos darbų defektus įsipareigojame taisyti 5 metus, vamzdynų, konstrukcijų ar kitus paslėptų statinio statybos darbų elementų defektus – 10 metų

Sienų įtrūkimai

Pirkėjas informuojamas ir sutinka, kad vertikalios sienų siūlės kampuose ar plokštumoje gali turėti įtrūkimų, kurie atsiranda per pirmuosius 5 metus. Įrengiant apdailą reikia įrengti deformacines siūles, kur jungiasi dvi skirtingos medžiagos (pvz. gipsas ir mūras).

Drėgmė butuose

Vykdydamas buto apdailos darbus Pirkėjas privalo vadovautis statybos taisyklėmis ir užtikrinti, kad apdailos darbų metu vyktų mechaninis arba natūralus patalpų vėdinimas, kad nesikauptų drėgmė ir neatsirastų pelėsis.

Langų reguliavimas

Langų reguliavimas atliekamas būsto apžiūros, prieš pasirašant Preliminariąją pirkimo – pardavimo sutartį metu, užfiksuojant defektus būsto apžiūros akte. Kiekvienas papildomas meistro iškvietimas yra apmokamas buto savininko, išskyrus tuos atvejus, kai reguliavimas reikalingas dėl langų gamybos defekto (garantija mechanizmams suteikiama tiek, kiek suteikia gamintojas). Rangovo kontaktai nurodyti prie dokumentų, kuriuos gyventojas gauna USB laikmenoje, pasirašęs notarinę sutartį.

Durų defektai ir reguliavimas

Pagal iškvietimą vieną kartą durų reguliavimą ir smulkių defektų šalinimą atlieka duris sumontavęs rangovas (garantija mechanizmams suteikiama tiek, kiek suteikia gamintojas). Rangovo kontaktai nurodyti prie dokumentų, kuriuos gyventojas gauna USB laikmenoje, pasirašęs notarinę sutartį.

Sanitariniai prietaisai

Draudžiama laikančiose sienose įrengti angas vamzdžiams ar kitoms komunikacijoms. Leidžiama vedžioti ir įrengti tinko sluoksnyje.

Gerbūvio priežiūra

Bendro naudojimo teritorijoje veją ir augalus prižiūri namo administratorius, o individualiuose sklypuose veja ir augalais asmeniškai rūpinasi kiekvienas savininkas. Gerbūvis bus pilnai sutvarkytas, veja ir augalai apželdinti pilnai įvykdžius projektą.

Pastato priežiūra

Pasirašydamas Pagrindinę būsto įsigijimo sutartį Pirkėjas pasirašo sutartį su pastatą administruojančia įmone. Įsipareigojimai galioja tol, kol namo gyventojų balsų dauguma nepasirenkama kito administratoriaus.

Statybinių atliekų išvežimas

Namo butų vidaus apdailos įrengimo metu yra užsakomi konteineriai statybinių atliekų surinkimui ir išvežimui. Ši paslauga yra teikiama ribotą laiką namo administratoriaus užsakymu ir yra apmokama pagal faktines išlaidas.

Vandentiekis

Vandentiekis prijungtas prie miesto magistralinių tinklų. Įrengiami šalto vandens skaitikliai kiekvienam butui.

Elektra

Numatyta atskira pastato bendro naudojimo patalpų, teritorijos apšvietimo, užtvaro  ir kiekvieno būsto elektros apskaita.

Garantinis aptarnavimas ir garantinių darbų atlikimo terminai

Defektus gyventojas registruoja vidinėje neatitikimų šalinimo programėlėje „EINPIX“ (prie kurios prisijungimo nuorodą gauna el. paštu pasirašęs Pagrindinę sutartį). Defektų šalinimo terminas nustatomas kiekvienu atveju individualiai. Skatiname skirti laiko ir susipažinti su šio dokumento informacija, kad defektus registruotumėte tikslingai!

Projekto vykdymas ir 100 % namo pridavimas

100 % namo baigtumo įregistravimo Nekilnojamojo turto registre terminas nurodytas kiekvieno Pirkėjo pasirašytoje Pagrindinėje sutartyje.

   

 

PASTABA: Techniniame aprašyme pateikiami preliminarūs duomenys, kurie gali būti keičiami ar tikslinami projektavimo ar statybos metu dėl reikalingų ir būtinų konstruktyvinių ir/ar inžinerinių sistemų sprendinių tikslinimo.

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.